امروز سه شنبه 17 تیر 1399
roomfile.cloob24.com
0

توجه به خودروهای هوشمند امری است که این روزها بسیاری از کمپانی های فعال در عرصه ی خودروسازی و فناوری جذب آن شده اند. حال گزارشی منتشر شده که نشان از همکاری سامسونگ و بی ام و برای توسعه ی مراکز پردازشی مرکزی خودروهای آینده دارد

براساس گزارش جدیدی که توسط Business Korea منتشر شده، سامسونگ برای توسعه ی مرکز پردازش خودروهای هوشمند آینده با کمپانی بی ام و همکاری می کند. همانطور که اشاره کردیم، این روزها بسیاری از کمپانی های فعال در حوزه ی فناوری در پی ورود به صنعت خودروسازی و توسعه ی فناوری های مرتبط با خودروهای هوشمند هستند. کره ای ها حتی تیم مخصوصی را برای تحقیق و توسعه در مورد فناوری های مورد استفاده در خوردوهای هوشمند تشکیل داده اند. حال به نظر می رسد کره ای ها در این حوزه با بی ام و همکاری می کنند.

در کنار همکاری با باواریایی ها، سامسونگ با کمپانی ژاپنی پاناسونیک نیز در مورد توسعه ی دستیار هوشمند برای استفاده در خودروهای هوشمند همکاری می کند. دستیار صوتی توسعه یافته برای خودروهای هوشمند وظیفه ی شناسایی صدای کاربر و دستورات وارد شده توسط وی را دارا برعهده دارد. با استفاده از این دستیار صوتی رانندگان می توانند بدون کاهش تمرکز خود روی رانندگی، دستورات صوتی را وارد کرده و اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت کنند. سامسونگ در توسعه ی این سیستم از فناوری ها و دستاوردهای Nuance نیز استفاده می کند. Nuance از جمله ی کمپانی هایی است که وظیفه ی توسعه ی دستیار صوتی سیری اپل را بر عهده داشته و چندی پیش توسط سامسونگ تصاحب شده است.

پیش از آغاز همکاری با بی ام و، سامسونگ با این کمپانی آلمانی در زمینه ی تامین باتری های مورد استفاده روی خودروهای هیبریدی و الکتریکی همکاری کرده است؛ از این رو توسعه ی دستیار صوتی هوشمند با همکاری بی ام و را نباید اولین همکاری بین این دو شرکت عنوان کرد. سامسونگ پیش از این نیز با آئودی در خصوص تامین تراشه ها و تجهیزات مبتنی بر نیمههادی های این کمپانی همکاری کرده است. تمام تلاش های سامسونگ را باید به حساب این موضوع گذاشت که کره ای ها برای همکاری با خودروسازها مصر هستند.

تبلیغات متنی
فروشگاه ساز رایگان فایل - سیستم همکاری در فروش فایل
بدون هیچ گونه سرمایه ای از اینترنت کسب درآمد کنید.
بهترین فرصت برای مدیران وبلاگ و وب سایتها برای کسب درآمد از اینترنت
WwW.PnuBlog.Com
ارسال دیدگاه