رویترز: گلکسی اس 7 سامسونگ در دو اندازه‌ ۵.۲ و ۵.۵ اینچی روانه بازار خواهد شد

امروز سه شنبه 30 آبان 1396      صفحه اصلي | درباره ما | درخواست ثبت فیدخوان | گزارش تخلف مطلب | تبليغات | تماس با ما


roomfile.cloob24.com     

رویترز: گلکسی اس 7 سامسونگ در دو اندازه‌ ۵.۲ و ۵.۵ اینچی روانه بازار خواهد شد

0

با نزدیک شدن به زمان معرفی نسل جدید پرچمدار سامسونگ، اخبار منتشر شده در مورد این گوشی هوشمند نیز افزایش می یابد. گزارش منتشر شده توسط ET News در کره ی جنوبی نشان از این دارد که این کمپانی گلکسی اس ۷ را دو سایز مختلف روانه ی بازار خواهد کرد.

براساس آخرین گزارش های منتشر شده، سامسونگ نسل بعدی پرچمدار خود را در دو سایز مختلف روانه ی بازار خواهد کرد. شنیده ها حکایت از این دارند که یکی از نسخه ها از صفحه ی نمایش ۵.۲ اینچی و دیگری که همان نسخه ی اج است، از وجود نمایشگر ۵.۵ اینچی بهره خواهد برد. پیش از این شایعاتی مطرح شده بود که نشان از بهره گیری از نمایشگر ۵.۷ اینچی در این گوشی هوشمند داشت. اندازه ی نمایشگر ۵.۷ اینچ برابر صفحه ی نمایشی است که در گلکسی اس ۶ اج پلاس مورد استفاده قرار گرفته است.

عرضه ی گلکسی اس ۷ در دو نسخه را باید تغییر استراتژی توسط این کمپانی کره ای خواند. سامسونگ سال گذشته در زمان عرضه ی گلکسی اس ۶، هر دو نسخه ی تخت و خمیده از گوشی هوشمند خود را با صفحه ی نمایشی که اندازه ی برابری داشتند، روانه ی بازار کرد. گلکسی اس ۶ هایی که سال گذشته روانه ی بازار شدند از نمایشگری ۵.۱ اینچی بهره می برند. برای مقایسه می توان در پیش گرفتن چنین استراتژی توسط سامسونگ را شبیه به عرضه ی دو گوشی هوشمند با سایز های مختلف توسط اپل خواند. کاپرتینویی ها نیز آیفون خود را در دو نسخه ی ۴.۷ و ۵.۵ اینچی روانه ی بازار می کنند با این تفاوت که گوشی عرضه شده توسط سامسونگ دارای صفحه ی نمایشی خواهد بود که در طرفین دارای خمیدگی است.

صبح امروز نیز خبری مبنی بر آماده بودن ماژول های مورد نیاز برای تولید انبوه ۵ میلیون دستگاه گلکسی اس ۷ منتشر شد. بر این اساس سامسونگ در حال حاضر قطعات مورد نیاز برای تولید ۵ میلیون دستگاه گلکسی اس ۷ شامل ۱.۷ میلیون دستگاه گلکسی اس ۷ اج و ۳.۳ میلیون دستگاه گلکسی اس ۷ معمولی را در اختیار دارد. گمانه ها گویای این موضوع است که تولید انبوه این گوشی های هوشمند از ماه فوریه آغاز خواهد شد تا بلافاصله پس از معرفی شاهد عرضه ی این محصولات باشیم.


ارسال دیدگاه
تبلیغات متنی
فروشگاه ساز رایگان فایل - سیستم همکاری در فروش فایل
بدون هیچ گونه سرمایه ای از اینترنت کسب درآمد کنید.
بهترین فرصت برای مدیران وبلاگ و وب سایتها برای کسب درآمد از اینترنت
WwW.PnuBlog.Com
تمام محتوای این سایت گردآوری شده سیستم فیدخوان سایت می باشد و هیچ مسئولیتی در قبال نوشته های آن متوجه سایت نمی باشد.
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت برای گردآورنده آن محفوظ می باشد.