امروز سه شنبه 17 تیر 1399
roomfile.cloob24.com
0

اپل در سال 2015 به سراغ آیفون ها با صفحه نمایش بزرگ رفت؛ با این حال بسیاری صفحه نمایش 4 اینچی را ابعاد ایده آل می دانند و به نظر می رسد خود اپل نیز در سال 2016 قصد دارد آیفونی با این ابعاد را روانهی بازار کند.

ظاهرا اپل همچنان بازار گوشی ها با ابعاد کوچک را بزرگ می داند و قصد دارد تا آیفونی با ابعاد 4 اینچ را در سال 2016 معرفی کند. البته در حال حاضر مشخص نیست که این گوشی در ماه مارس و در کنفرانس سالانه ی اپل معرفی خواهد شد یا در میانه ی سال 2016 و در کنفرانس WWDC.

بنابر گزارش های جدید منتشر شده، به نظر می رسد اپل نام این آیفون 4 اینچی را نهایی کرده و آن را 5e خواهند خواند. همچنین در این خبر شاهد اشاره به یک گیگابایت رم و پردازنده ی A8 هستیم. به علاوه حرف e مخفف کلمه ی enhanced یا بهبود یافته است که در واقع به معنای نسخه ی بهبود یافته ی آیفون 5 اس است. این در حالی است که در گذشته نام های آیفون 6 سی و 7 سی برای این گوشی به گوش می رسید.

استفاده از پردازنده ی A8 به خودی خود کافی است تا آیفون 5 ای را نسخه ای قدرتمندتر از 5 اس بدانیم. باید منتظر ماند و دید که این نسخه از آیفون چه زمانی معرفی خواهد شد.

تبلیغات متنی
فروشگاه ساز رایگان فایل - سیستم همکاری در فروش فایل
بدون هیچ گونه سرمایه ای از اینترنت کسب درآمد کنید.
بهترین فرصت برای مدیران وبلاگ و وب سایتها برای کسب درآمد از اینترنت
WwW.PnuBlog.Com
ارسال دیدگاه