شواهدی جدید از معرفی ال جی جی ۵ درکنگره جهانی موبایل 2016

امروز جمعه 24 آذر 1396      صفحه اصلي | درباره ما | درخواست ثبت فیدخوان | گزارش تخلف مطلب | تبليغات | تماس با ما


roomfile.cloob24.com     

شواهدی جدید از معرفی ال جی جی ۵ درکنگره جهانی موبایل 2016

0
LG-G4-off

به تازگی سندی منتشر شده که یکبار دیگر احتمال معرفی پرچم دار جدید ال جی یعنی گوشی ال جی جی ۵ ( LG G5 ) در کنگره جهانی موبایل بارسلون ( MWC 2016 ) را تقویت می کند.پروفایل user agant HTTP که به تازگی در فضای مجازی منتشر شده از شماره مدل و سیستم عامل ...

به تازگی سندی منتشر شده که یکبار دیگر احتمال معرفی پرچم دار جدید ال جی یعنی گوشی ال جی جی ۵ ( LG G5 ) در کنگره جهانی موبایل بارسلون ( MWC 2016 ) را تقویت می کند.پروفایل user agant HTTP که به تازگی در فضای مجازی منتشر شده از شماره مدل و سیستم عامل گوشی جدید ال جی خبر می دهد. در تصاویر، این شماره مدلLG-H830 می باشد که با کمی تحقیق در زمینه شماره مدل های ال جی، می توان دریافت پرچمداران این کمپانی بدین شیوه نام گذاری می شوند. در ادامه با گجت نیوز همراه باشید.

gsmarena_001

نکته ی جالب توجه در این مورد، عرضه ی LG G4 با شماره مدل های LG-H810 ، LG-H811، LG-H812 و LG-H815 است. با انداختن نگاهی گذرا به اسکرین شات منتشر شده، با LG-H830 مواجه می شویم که احتمالا نشان دهنده پرچمدار جدید LG می باشد و اندروید مارشمالو را به اجرا درمی آورد.

خبرها و شایعات درباره G5 به اوج خود رسیده اند و گمانه زنی های بسیاری درباره طراحی ظاهری و مشخصات آن صورت گرفته است. به نظر می رسد کره ای ها پرچمدار جدید خود را در مراسم خبری قبل از شروع کنگره جهانی موبایل بارسلون (MWC) که قبلا نیز دعوتنامه های آن را ارسال کرده بود معرفی کند.


ارسال دیدگاه
تبلیغات متنی
فروشگاه ساز رایگان فایل - سیستم همکاری در فروش فایل
بدون هیچ گونه سرمایه ای از اینترنت کسب درآمد کنید.
بهترین فرصت برای مدیران وبلاگ و وب سایتها برای کسب درآمد از اینترنت
WwW.PnuBlog.Com
تمام محتوای این سایت گردآوری شده سیستم فیدخوان سایت می باشد و هیچ مسئولیتی در قبال نوشته های آن متوجه سایت نمی باشد.
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت برای گردآورنده آن محفوظ می باشد.