امروز دوشنبه 16 تیر 1399
roomfile.cloob24.com
0

در واپسین روزهای سال 2015 بازار رتبه بندی ترین های سال به مانند سال های گذشته داغ است. اخیرا نیلسن لیستی از 10 اپلیکیشن پرطرفدار سال 2015 در آمریکا منتشر کرده است. با زومیت همراه باشید تا نگاهی کوتاه به پرطرفدارتریناپ های سال بیاندازیم.

آنالیز اولویت های افراد در موسیقی، ویدئو و دیگر زمینههای تکنولوژی یکی از تخصص های نیلسن است که اخیرا شاهد رتبه بندی پرطرفدارین اپلیکیشن های موبایل سال 2015 در آمریکا از جانب آن هستیم. حقیقتا قرار گرفتن اپلیکیشن فیسبوک با 126.7 میلیون کاربر فعال ماهانه در رتبه ی نخست خیلی دور از انتظار نبود. نتایج منتشر شده در این گزارش بازه ی زمانی ژانویه تا اکتبر 2015 را شامل می شود. این میزان کاربر اپ فیسبوک نسبت به مدت مشابه سال گذشته 8 درصد رشد داشته است.

جایگاه دوم در رتبه بندی پرطرفدارترین اپلیکیشن های موبایل سال 2015 در آمریکا به یوتیوب اختصاص دارد. یوتیوب به صورت ماهانه 97.6 میلیون کاربر دارد. این میزان نسبت به مدت مشابه سال 2014 رشدی 5 درصدی داشته است. اپ مسنجر فیسبوک با اختلاف اندکی نسبت به یوتیوب با 96.4 میلیون کاربر در جایگاه سوم قرار گرفته است. شایان ذکر است این میزان رشدی 31 درصدی را نسبت به سال گذشته تجربه کرده است. این رشد قابل توجه مسنجر فیسبوک باعث شده است این اپ لقب سریع ترین رشد در استفاده ی کاربران از یک اپلیکیشن در سال 2015 را به خود اختصاص دهد.

گوگل با 4 اپلیکیشن گوگل سرچ، گوگل پلی، گوگل مپس و جیمیل رتبه های چهارم تا هفتم را به خود اختصاص داده است. سرانجام نوبت به اپلیکیشن اینستاگرام می رسد تا با 55.4 میلیون کاربر جایگاه هشتم را کسب کند. اپل نیز با دو اپلیکیشن موزیک و نقشه خود جایگاه های نهم و دهم را به خود اختصاص داده است.

نیلسن همچنین اعلام کرده است که این اطلاعات از 30,000 کاربر بالای 13 سال در آمریکا کسب شده است. اطلاعات به دست آمده نشان می دهد که 53 درصد از کسانی که به این اپلکیشن ها دستری دارند از سیستم عامل اندروید استفاده می کنند و 43 درصد نیز کاربر iOS هستند.

تبلیغات متنی
فروشگاه ساز رایگان فایل - سیستم همکاری در فروش فایل
بدون هیچ گونه سرمایه ای از اینترنت کسب درآمد کنید.
بهترین فرصت برای مدیران وبلاگ و وب سایتها برای کسب درآمد از اینترنت
WwW.PnuBlog.Com
ارسال دیدگاه