امروز سه شنبه 17 تیر 1399
roomfile.cloob24.com
0

ساعت سازی سوئیسی به نام H. Moser amp; Cie یک ساعت مکانیکی با قیمت 25 هزار دلار تولید کرده که از نظر ظاهری کاملا شبیه اپل واچ است.

ساعت ساخته شده توسط H. Moser amp; Cie شباهت بسیار زیادی به اپل واچ دارد و در دو رنگ سفید و طلایی تولید شده است.

براساس گزارش Hodinkee، تنها 50 نسخه از این ساعت که Swiss Alp Watch نامیده شده، تولید و عرضه خواهد شد. قیمت 25 هزار دلاری این ساعت حتی از نسخهی طلایی اپل واچ بسیار بالاتر است. اپل واچ طلایی 17 هزار دلار قیمت داشت.

پیش تر مدیرعامل سواچ، دیگر تولیدکننده ی ساعت های سوئیسی، اپل واچ را اسباب بازی خطاب کرده بود.

مدیرعامل شرکت H.Moser amp; Cie که نسخه ی مکانیکی از اپل واچ را تولید کرده، از تکنولوژی پشت این محصول انتقاد کرده و گفته است این فناوری بیشتر از آنکه زندگی مردم را سادهکند، باعث مزاحمت در زندگی روزمره آن ها می شود. وی در این باره گفته است:

ساعت Swiss Alp به شما امکان برقراری تماس، ارسال پیامک یا اشتراک گذاری شایعات را نمی دهد. این ساعت حتی امکان ارسال نقاشی های زیبایی که در یک صفحه نمایش 2 اینچی کشیده اید را هم ندارد. حتی نمی توانید با آن ضربان قلب خود را برای کسی ارسال کنید! در عوض این ساعت بسیار بیشتر از این ها را در اختیارتان قرار می دهد. این ساعت شما را به آنچه در زندگی اهمیت دارد متصل می کند، به شما اجازه می دهد تا به عقب برگشته و احساسات خود را از نزدیک و بصورت واقعی و غیرمجازی منتقل کنید بدون هیچ فیلتر یا نیاز به رابط کاربری.

نظر شما در باره ی ساعت های هوشمند چیست؟

تبلیغات متنی
فروشگاه ساز رایگان فایل - سیستم همکاری در فروش فایل
بدون هیچ گونه سرمایه ای از اینترنت کسب درآمد کنید.
بهترین فرصت برای مدیران وبلاگ و وب سایتها برای کسب درآمد از اینترنت
WwW.PnuBlog.Com
ارسال دیدگاه