امروز سه شنبه 17 تیر 1399
roomfile.cloob24.com
0

فولکس واگن پیش تر از میکرو باس الکتریکی جدیدش با قابلیت شارژ سریع رونمایی کرد که طبق ادعای سازنده ی آن، توانایی پیمایش 600 کیلومتر مسافت را با هر بار شارژ دارد. در ادامه به معرفی تعدادی از قابلیت های ویژهی این خودرو خواهیم پرداخت. با زومیت همراهباشید.

زمانی که به نقض قوانین زیست محیطی محکوم می شوید، بهترین راه جبران آن، ارائه ی محصولات دوستدار محیط زیست است. فولکس واگن نیز همین روند را پیش گرفته است. باد -ای (BUDD-e)نام میکروباس مفهومی جدید فولکس واگن است که از قابلیت شارژ سریع بهره می برد.

خودروی برقی فولکس واگن باد-ای

یکی از قابلیت های این خودرو امکان اتصال آن به شبکه ی اینترنت اشیاء است و کنترل لوازم منزل از داخل خودرو را برای سرنشینان ممکن می کند. اما قابلیت اصلی این خودرو تکنولوژی MEB یا پلتفرم الکتریکی ماژولار است که طبق ادعای فولکس واگن، باد -ای به واسطه ی این تکنولوژی در مدت زمان 15 دقیقه 80 درصد شارژ خواهد شد. همچنین تکنولوژی سوپرشارژ توانایی شارژ 50 درصد از باتریخودرو های این شرکت در مدت زمان 20 دقیقه را دارد.

خودروی برقی فولکس واگن باد-ای

فولکس واگن در خصوص باد -ای اعلام کرد که تکنولوژی MEB باعث کو چک تر شدن اندازه ی باتری های این خودرو شده است و اکنون با تعبیه شدن این باتری های در کف خودرو، فضای بیشتری برای سرنشینان و موتورهای الکتریکی ایجاد شده است. نکته ی مهم در خصوص میکرو باس باد-ای، توانایی پیمایش 600 کیلومتر مسافت با یک بار شارژ است.

خودروی برقی فولکس واگن باد-ای

در کابین باد -ای تکنولوژی Active Info Display داشبورد خودرو را به نمایشگر غول پیکری تبدیل می کند تا سرنشینان بتوانند باوجود اتصال گوشی های هوشمند و تبلت های خود به آن، از سایر امکانات سرگرمی این سیستم نیز بهره ببرند؛ امکان اتصال به شبکه ی اینترنت هوشمند منازل نیز وجود دارد. این سیستم اطلاعاتی و چندرسانه ای از دستورات صوتی، ژست های حرکتی و حالت لمسی نیز پشتیبانی می کند.

خودروی برقی فولکس واگن باد-ای

در خلال معرفی این خودرو، تعدادی از قابلیت های آن در زمینه ی اینترنت اشیاء به نمایش گذاشته شد. قابلیت باز کردن درب منزل از داخل خودرو و فعال سازی دوربین یخچال جهت بررسی مواد مورد نیاز، برای عموم به نمایش درآمد. طبق اعلام فولکس واگن این خودرو در سال 2019 به بازار عرضه خواهد شد.

تبلیغات متنی
فروشگاه ساز رایگان فایل - سیستم همکاری در فروش فایل
بدون هیچ گونه سرمایه ای از اینترنت کسب درآمد کنید.
بهترین فرصت برای مدیران وبلاگ و وب سایتها برای کسب درآمد از اینترنت
WwW.PnuBlog.Com
ارسال دیدگاه